NAVRHNUTÉ A VYROBENÉ NA SLOVENSKU...

Výmena/vrátenie tovaru

VÝMENA, VRÁTENIE A REKLAMÁCIA TOVARU                                          

Máte strach nakupovať cez internet, lebo neviete, či zakúpená vec sadne? U nás sa nemusíte báť!

 

VÝMENA TOVARU

Na výmenu tovaru máš u nás 14 kalendárnych dní od prevzatia tovaru. Tovar nesmie byť nosený ani praný. Ak potrebuješ vymeniť farbu, veľkosť alebo iný produkt, poqnúkame ti rýchly spôsob výmeny. Tovar pošli prostredníctvom Slovenskej pošty alebo kuriérom, napíš nám koľko stálo poštovné a my ti vystavíme poukážku v tejto sume, ktorú môžeš využiť na ďalší nákup.

Záleží nám na tom, aby sme ti pomohli, a preto v prípade potreby daj vedieť, ako by sme ti mohli pomôcť a spolu nájdeme riešenie.


VRÁTENIE TOVARU

Tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu. Tovar pošli prostredníctvom Slovenskej pošty, napíš nám koľko stálo poštovné a my ti vystavíme poukážku v tejto sume, ktorú môžeš využiť na ďalší nákup. Tovar musí byť riadne zabalený, nesmie byť nosený, praný ani poškodený. Pri splnení našich podmienok ti sumu za vrátený tovar zašleme prevodom na tvoj účet a to do 5 dní od vrátenia tovaru na našu adresu.
Záleží nám na tom, aby sme ti pomohli a preto v prípade potreby daj vedieť, ako by sme ti mohli pomôcť a spolu nájdeme riešenie.

 
REKLAMÁCIA

Záručnú dobu poskytujeme štandardne 2 roky, ale vzhľadom k tomu, že pri výbere materiálu a samotnej výrobe dbáme na kvalitu, tak máme veľmi nízky počet reklamácií. Preto ak máš akékoľvek otázky ohľadom reklamácie napíš nám na eshop@arbell.sk.
Pre nás je najdôležitejšia tvoja spokojnosť, preto ak máš niečo na reklamáciu, napíš a spolu nájdete riešenie.
 


ADRESA NA VÝMENU/VRÁTENIE TOVARU: 

Arbell s.r.o.
Pod hájom 1086/42
018 41 Dubnica nad Váhom
 
Formulár na výmenu tovaru (klikni pre stiahnutie formuláru)
Reklamačný formulár (klikni pre stiahnutie formuláru)
Formulár na odstúpenie od zmluvy(klikni pre stiahnutie formuláru)